סטריאו מיקרוסקופ עדשה, מעשית קטנה אופטי זכוכית העדשה המטרה ברורה הדמיה פעולה פשוטה עבור Trinocular מיקרוסקופ עבור המעבדה(0.3 X)

סטריאו מיקרוסקופ עדשה, מעשית קטנה אופטי זכוכית העדשה המטרה ברורה הדמיה פעולה פשוטה עבור Trinocular מיקרוסקופ עבור המעבדה(0.3 X)

זה נגיש להזמנה
ILS 49.65
סחורה:

3 סוגים של מכפלות : מיקרוסקופ עדשה 3 סוגים של הפחתת כפולות הם אופציונליים, 0.3 X 0.7 X להגדיל את מרחק עבודה ולהפחית את מרובים.קל ומעשי : העדשה המטרה היא אור ומעשי, אור ושמן, חזק ויציב מאוד.הביצוע מעולה : העדשה המטרה משתמש מתכת חסון עדשה מוצרי הגוף, עדשות זכוכית, ביצוע מעולה, עמיד, מביא לך חוויה טובה.הדמיה ברור : עדשת המיקרוסקופ מאמצת זכוכית אופטיות, מה שהופך את ההדמיה בהירה וברורה עם פעולה פשוטה.היקף יישום : מיקרוסקופ העדשה המטרה מתאים להתקנת trinocular מיקרוסקופים עם 48 MM הליכי ממשק.תכונה : 1. 3 סוגים של מכפלות : מיקרוסקופ עדשה 3 סוגים של הפחתת כפולות הם אופציונליים, 0.3 X 0.7 X להגדיל את מרחק עבודה ולהפחית את מרובים.2. הביצוע מעולה : העדשה המטרה משתמש מתכת חסון עדשה מוצרי הגוף, עדשות זכוכית, ביצוע מעולה, עמיד, מביא לך חוויה טובה.3. הדמיה ברור : עדשת המיקרוסקופ מאמצת זכוכית אופטיות, מה שהופך את ההדמיה בהירה וברורה עם פעולה פשוטה.4. היקף יישום : מיקרוסקופ העדשה המטרה מתאים להתקנת trinocular מיקרוסקופים עם 48 MM הליכי ממשק.5. קל ומעשי : העדשה המטרה היא אור ומעשי, אור ושמן, חזק ויציב מאוד.מפרט : סוג פריט : מיקרוסקופ Lens Material : סגסוגת, Glass Thread גודל : Approx.M48mm (1-7/8in)מטרה : מתאים התקנת Trinocular מיקרוסקופ עם 48 MM הליכי ממשק רשימת החבילות : 1 x מיקרוסקופ Lens Note : בבקשה לאשר אם המיקרוסקופ החוט מתאים את המוצר הזה לפני הרכישה.

המאפיינים

Item Type:
Microscope Lens
Material:
Alloy, Glass
Thread Size:
Approx. M48mm (1-7/8in)
Purpose:
Suitable for Installing a Trinocular Microscope with a 48MM Threaded Interface
Package List:
1 x Microscope Lens :
Please confirm whether the microscope thread is suitable for this product before purchase :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה