החלקה טלפון פד 4-in-1 רכב רב תכליתיים נגד החלקה מחצלת עבור ללבוש עמיד כלי רכב, טלפון נייד מחזיק מדף , 360 מעלות סיבוב מחזיק טלפון (א)

החלקה טלפון פד 4-in-1 רכב רב תכליתיים נגד החלקה מחצלת עבור ללבוש עמיד כלי רכב, טלפון נייד מחזיק מדף , 360 מעלות סיבוב מחזיק טלפון (א)

זה נגיש להזמנה
ILS 19.48
סחורה:

[חומרים באיכות גבוהה ] את כל הכתבה של רב-תפקודית נגד החלקה מחצלת, לא מסובך תהליכי התקנה, בלי מגנטים, ברגים או המורכבות של כוסות יניקה, רק לשים להשתמש. [ באיכות גבוהה PVC חומר] יש לו שמן עמידות, גמישות, עמידות שחיקה, הזדקנות, הידבקות עמידות, בריאות, אין ריח מוזר, שומר את המכונית הסביבה רעננה. [ 360 מעלות סיבוב מחזיק טלפון] הטלפון הנייד מחזיק אנטי-החלקה מחצלת ניתן לסובב 360 מעלות, בין אם הוא אופקי או אנכי מסך, זה יכול להיות מותאם על רצון חליפה שונה זוויות צפייה.בשל סיבוב טבע את דוכן תצוגה זה, אתה יכול להחליט אם אתה רוצה להסתיר את אנשי הקשר שלך number.By שימוש כלול דיגיטלי מדבקות (6 קבוצות), גם אם אתה בחוץ חלון המכונית שלך, אתה עדיין יכול לראות את מספר הטלפון שלך בבירור. [מובנה ארומתרפיה תיבת שלנו רכב נגד החלקה כריות מעוצבות עם תלתן בעל ארבעה עלים-חורים על הקצה.ישירות אתה יכול להכניס האהוב עליך ארומתרפיה מקל (לא כלולות), תן את זה מפיץ ניחוח דרך החור, להפיג את ריח מסוים לתוך המכונית שלך.אנחנו מחלקים שני ארומתרפיה מקלות, אני מאחל לך טרי ונוח החלל. [ קול] נגד החלקה מחצלת סופג את אנרגיית האור במהלך היום, יכול לפלוט מגניב אורות בלילה, רומנטי תאורת אווירה ימלא את המכונית. 4 ב 1 פונקציה : רישוי + טלפון נייד בעל + ארומתרפיה + אנטי החלקה מחצלת.גודל : 25 X 19cm.חומר : PVC.החבילה כוללת : 1 יח רב תכליתי החלקה מחצלת.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה