הצוואר מאוורר, מאוורר קטן קיץ קל משקל המקרר עבור ספורט תחת כיפת השמיים(ירוק)

הצוואר מאוורר, מאוורר קטן קיץ קל משקל המקרר עבור ספורט תחת כיפת השמיים(ירוק)

זה נגיש להזמנה
ILS 29.39
סחורה:

קל משקל, לא נטל, קלת משקל גוף, אין רגישות ללחץ, זה קל מאוד, ואת מגניב החפץ הוא קל לנשיאה.הגוף מצויד בשרוך, אשר הוא נייד קטן המזגן על הליכה כאשר יש משב רוח כאשר יוצאים.זה קל לשימוש, ויש לו עמדה פונקציה, אשר יכול להיות שונה לתוך שולחן העבודה המאוורר שניות, שזה נוח לשימוש.את bladeless יש עיצוב אויר גדול בנפח.לאחרונה עיצב את המבנה והן את להבי המאוורר הם מתאימים עם מנוע brushless, אשר מספק מגוון רחב של אספקת האוויר, עם יותר רוח, קריר יותר.שלוש‑מהירות רוח הסתגלות, קירור מהיר, רק מגניב, הרוח נעה עם הלב שלך.תכונה : 1. הגוף מצויד בשרוך, אשר הוא נייד קטן המזגן על הליכה כאשר יש משב רוח כאשר יוצאים.2. קל משקל, לא נטל, קלת משקל גוף, אין רגישות ללחץ, זה קל מאוד, ואת מגניב החפץ הוא קל לנשיאה.3. את bladeless יש עיצוב אויר גדול בנפח.לאחרונה עיצב את המבנה והן את להבי המאוורר הם מתאימים עם מנוע brushless, אשר מספק מגוון רחב של אספקת האוויר, עם יותר רוח, קריר יותר.4. שלוש‑מהירות רוח הסתגלות, קירור מהיר, רק מגניב, הרוח נעה עם הלב שלך.5. זה קל לשימוש, ויש לו עמדה פונקציה, אשר יכול להיות שונה לתוך שולחן העבודה המאוורר שניות, שזה נוח לשימוש.מפרט : סוג פריט : Fan Material : ABSWeight : Approx. 201g / 7.1 oz Power אספקה : DC 5 V/2 ARated כוח : 5 WBattery : 1800m Ah פולימר ליתיום סוללה 18650 (כלול)זמן טעינה : כ-3 hours Working זמן : כ 2-6 hours Wind מהירות ציוד : שלוש-מהירות Adjustment How שימוש : 1. אנא להטעין את הסוללה לפני use2. לחצו על מתג ההפעלה כדי להפעיל את אחד מהירות הרוח, לחץ עליו שוב כדי להתאים את מהירות הרוח, סך של שלוש מהירויות רוח, לחץ על המתג בפעם הרביעית כדי לכבות את המאוורר.רשימת החבילות : 1 x Fan1 x Lanyard1 x USB כוח Cable1 x Manual Note : מוניטורים הם לא מכויל אותו, פריט צבע מוצג בתמונות יכול להיות מראה מעט שונה מהאובייקט הממשי.בבקשה האמיתית כסטנדרט.

המאפיינים

Item Type:
Fan
Material:
ABS
Weight:
Approx. 201g / 7.1oz
Power Supply:
DC 5V/2A
Rated Power:
5W
Battery:
1800mAh Polymer Lithium Battery 18650 (included)
Charging Time:
About 3 hours
Working Time:
About 2-6 hours
Wind Speed Gear:
Three-Speed Adjustment
How to Use:
1. Please fully charge the battery before use :
2. Press the power switch to start one wind speed, press it again to adjust the wind speed, a total of three wind speeds, press the switch for the fourth time to turn off the fan. :
Package List:
1 x Fan1 x Lanyard :
1 x USB Power Cable :
1 x Manual :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה