לולאות תיל, תפירה כלי אלומיניום עם פלסטיק תיבת אחסון עבור השחלת חרוזים ליצירת תכשיטים עבור קשישים מדריך מחט כפולה(ביטוח)

לולאות תיל, תפירה כלי אלומיניום עם פלסטיק תיבת אחסון עבור השחלת חרוזים ליצירת תכשיטים עבור קשישים מדריך מחט כפולה(ביטוח)

זה נגיש להזמנה
ILS 11.98
סחורה:

השחל את החוט דרך קוף המחט, ואז להשחיל את החוט דרך המחט, ולבסוף למשוך את החוט של קוף המחט, אוטומטי threader הוא קל לתפעול, מעשי תפירה אספקת חייטים ותופרים עבודה.מחט תפירה השחלה יכול להיות מיושם שונים מחט חוט השחלה פעילויות, ראש רחב קל להחזיק, אחיזה, לא לעכב את האצבע תנועה וגמישות.את מחט תפירה threader עשוי טוב-איכות חומר אלומיניום, אשר הוא חזק, עמיד ואמין, חמצון, קורוזיה, חלודה, דהייה, לא קל לשבור או לעוות עבור משתמשים מרובים.יש מגוון רחב של שימוש, אלה מחט וחוט המכשירים תואמים עם יד ומכונה מחטים, קטן במיוחד לולאות, מתאים ליצירת תכשיטים, השחלת חרוזים, תיקון בגדים, רקמה DIY תפירה, מלאכת יד, לספק נוחות רבה בתוך השחלה פרויקטים.קל לשימוש, מגיע עם קופסא פלסטיק אחסון, אשר יכול לשרת אותך במשך זמן רב.תכונה : 1. את מחט תפירה threader עשוי טוב-איכות חומר אלומיניום, אשר הוא חזק, עמיד ואמין, חמצון, קורוזיה, חלודה, דהייה, לא קל לשבור או לעוות עבור מספר uses2. קל לשימוש, מגיע עם קופסא פלסטיק אחסון, אשר יכול לשרת אותך במשך זמן רב time3. יש מגוון רחב של שימוש, אלה מחט וחוט המכשירים תואמים עם יד ומכונה מחטים, קטן במיוחד לולאות, מתאים ליצירת תכשיטים, השחלת חרוזים, תיקון בגדים, רקמה DIY תפירה, מלאכת יד, לספק נוחות רבה בתוך השחלה projects4. השחל את החוט דרך קוף המחט, ואז להשחיל את החוט דרך המחט, ולבסוף למשוך את החוט של קוף המחט, אוטומטי threader הוא קל לתפעול, מעשי תפירה אספקת חייטים ותופרים work5. מחט תפירה השחלה יכול להיות מיושם שונים מחט חוט השחלה פעילויות, ראש רחב קל להחזיק, אחיזה, לא לעכב את האצבע תנועה flexibility Specification : סוג פריט : DIY מחט Threader Specification : אחד set Material : Aluminum Purpose : השחלה, household Applicable אנשים : רוב האנשים בגיל המתאים רשימת החבילות : 100 x DIY מחט Threader.

המאפיינים

Item Type:
DIY Needle Threader
Specification:
One set
Material:
Aluminum
Purpose:
Threading, household
Applicable People:
Most people of the right age
Package List:
100 x DIY Needle Threader :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה