עוצמה גבוהה הראשי ספליטר, חומר ABS ללא שבירת עיצוב טרמינל בלוק על כיפת חיווט אור על מתג חיווט(אחד ושניים בחוץ (ז ק-306))

עוצמה גבוהה הראשי ספליטר, חומר ABS ללא שבירת עיצוב טרמינל בלוק על כיפת חיווט אור על מתג חיווט(אחד ושניים בחוץ (ז ק-306))

זה נגיש להזמנה
ILS 37.95
סחורה:

יכול לשמש עבור כיפת אור חיווט, מתג חיווט חשמל חיווט מטר, קל לשימוש עם מגוון רחב.חיווט טווח 1‑6mm2, גם חד‑גדיל ורב‑strand קו, מאוד נוח.לאמץ משולב פליז מנצח, פליז גדול מוליך נושא גדול יותר, בטוח יותר הנוכחית.ABS מתלקח עצמית וכיבוי חומר מעטפת גבוה, בידוד חסין אש ביצועים, בטוח יותר.פליז מנצח הצד עיצוב חריץ עם אי‑שבירת העיצוב, אז זה הקו הראשי לא לחתוך כדי להשיג את הפונקציה של התיכון סניף קו.תכונה : 1. פליז מנצח הצד עיצוב חריץ עם אי‑שבירת העיצוב, אז זה הקו הראשי לא לחתוך כדי להשיג את הפונקציה של התיכון סניף line2. ABS מתלקח עצמית וכיבוי חומר מעטפת גבוה, בידוד חסין אש ביצועים, safer3. לאמץ משולב פליז מנצח, פליז גדול מוליך נושא גדול יותר, בטוח יותר current4. יכול לשמש עבור כיפת אור חיווט, מתג חיווט חשמל חיווט מטר, קל לשימוש עם רחב range5. חיווט טווח 1‑6mm2, גם חד‑גדיל ורב‑strand קו, מאוד convenient Specification : סוג פריט : גבוה-הכוח העיקרי Splitter Material : ABS, brass Uses : אור תקרת חיווט, מתג חיווט חשמל חיווט מטר, נוח לשימוש, רחב range Wiring טווח : 1‑6mm2(חד-גדיל רבת גדיל קו עבור שניהם)מתח מדורג : 400 VRated הנוכחי : 60 ARated כוח : 10k WZK-306 : 1-in-2-או 2-in-1-out ZK-506 : 1 מ-4 או 4 ב-1-מתוך רשימת החבילות : x 4, High-הכוח העיקרי ספליטר.

המאפיינים

Item Type:
High-Power Main Splitter
Material:
ABS, brass
Uses:
Ceiling light wiring, switch wiring, electric meter wiring, convenient to use, wide range
Wiring Range:
1‑6mm²(single-strand multi-strand line for both)
Rated Voltage:
400V
Rated Current:
60A
Rated Power:
10kW
ZK-306:
1-in-2-out or 2-in-1-out
ZK-506:
1-in-4-out or 4-in-1-out
Package List:
4 x High-Power Main Splitter :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה