קר חם טמפרטורת צבע משתנה סאקורה למען כוס בסגנון יפני קרמיקה דובדבן/אפרסק/שזיף, פריחת למען להגדיר יין להגדיר כוס תה (תיבת נייר 1 חבילת תמונות)

קר חם טמפרטורת צבע משתנה סאקורה למען כוס בסגנון יפני קרמיקה דובדבן/אפרסק/שזיף, פריחת למען להגדיר יין להגדיר כוס תה (תיבת נייר 1 חבילת

זה נגיש להזמנה
ILS 23.98
סחורה:

יוצקים קר(להלן 71°F/22°C)/חם(מעל 113°F/45°C ) משקה לתוך הקסם הזה סאקורה למען כוס דובדבנים/אפרסק/שזיף, פריחת יהיה מלבלב! !סאקורה למען כוס שינוי צבע להתרחש כאשר טובת כוסות הטמפרטורה יורדת מתחת או מעל טמפרטורה נדרשת.מחיר 1 : המחיר הוא עבור 1 כוס, סט של 1, בבקשה להיות מודע לכך לפני כל הזמנה.נא לקרוא את ההוראות לפני השימוש.רעיל, נטול עופרת, טמפרטורה גבוהה 320°.גודל הגביע (סט 1) : קוטר 90 מ " מ x 34mm קיבולת (1 חתיכה) : 70cc חומר : קרמי.קופסת מתנה חבילת סאקורה המאהב שינוי צבע למען כוס תיבת נייר אריזה עבור הבחירה שלך.מפרט המוצר גודל הגביע (1 חתיכה) : קוטר 90 מ " מ x 34mm קיבולת (1 חתיכה) : 70cc חומר : קרמי הוראות שימוש * אל תניחו חפצים קשים או זכוכית באים במגע אחד עם השני. *נא לשים אותו בעדינות על השולחן. *אין להוסיף מים חמים בפרט, כפי שהוא רגיש לשינויי טמפרטורה פתאומיים. *אין להשתמש מיקרוגל, מדיח כלים, או מייבש. * אם זה אפשרי, נפרדת משאר הכלים, לשטוף בעדינות עם ספוג. *לאחר שטיפה אותם הפוך כדי להסיר מים ולנגב אותו עם בד כותנה עבה. *בבקשה לא מחסנית. (בבקשה לשים מטלית רכה ביניהם. כאשר הערימה) הערה : המוצר שלנו עבר SGS בדיקה, כל החומרים לפגוש באיכות מזון אכיל סטנדרטים.היה סמוך ובטוח לקנות.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה