עבור iPhone X 11 12 תיק עור, רזה טלפון סלולארי כיסוי מקרה טלפון עור אמיתי(עור תנין הראש בסגנון) עבור iPhone 12 pro מקס (שחור,iPhone XR)

עבור iPhone X 11 12 תיק עור, רזה טלפון סלולארי כיסוי מקרה טלפון עור אמיתי(עור תנין הראש בסגנון) עבור iPhone 12 pro מקס (שחור,iPhone XR)

זה נגיש להזמנה
ILS 29.98
סחורה:

1.עור אמיתי : הטלפון הזה במקרה בעל מבנה במבטא אמיתי עור תנין(תנין הראש) עבור תוספת הגנה ועמידות, הברק שלו, יישמרו במשך זמן רב, אז זה ייראה כמו חדש גם לאחר שימוש במשך זמן רב. 2.מדויק מגזרות : זה מקרה טלפון סלולארי היה מבנה על-פי אמת-iphone, מכונת גישה קלה לכל כפתורים, כל הפרטים ואת תפקיד המפתח נעשה רק טוב, ההופכים את הפעולה יותר טבעי וחלק. 3.עיצוב ייחודי : ייחודיות תנין מרקם העור נותן לך אחר מגע.על פני השטח הוא 2 מ " מ גבוה יותר מאשר המצלמה, אשר למעשה יכול להגן על המצלמה מפני גרד, הקצה מאמץ רב-שכבת איטום קצה הטכנולוגיה, אשר הוא יותר מלא, עגול ועמיד. 4.High-end : זה תיק עור הוא תוכנן במיוחד עבור המנצחים, ומאפשר לך ליהנות ללא הגבלה גלורי בכל עת, בכל מקום. 5.להבטיח את שביעות רצון : 100% עור אמיתי, אמיתי עור תנין. ???? : מוצר כוללים : * מבנה עם פרמיה עמיד בפני שריטות תנין / עור תנין(תנין הראש),מספק היעיל ביותר הגנה על הטלפון הסלולרי שלך. * קל לאחיזה ונוח להחזיק, אשר נותנת לך שונה לגעת על קצה האצבע. * זה לא משפיע על מהירות הטעינה אפילו טעינה עם התיק. * אשר הופך את הטלפון הנייד שלך עם התיק עדיין יהיו נמוכים כמו בלי תיק. * מודלים ישימים : תוכנן במיוחד עבור i Phone עם דיוק מתאים הודעות : ???? * פריטים עשוי מעט שונה מן התמונה במונחים של צבע עקב תאורה או הצג שלך?התצוגה של המסך. * לגבי עור תחזוקה, נא לא להשתמש כימיים ממיסים, אלכוהול או רגילה עור אכפת לי פתרון לנקות את עור תנין, הם יגרום נזק את הברק של פני השטח, בבקשה למחוק את זה רק עם בד רך, בצע את הכיוון הנכון של התנין מרקם.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה