זיזקס 5D יהלום ציור, מלא מקדח יהלום ציור ערכת DIY קריסטל ריינסטון רקמה תמונות מלאכת אמנות הביתה קיר בעיצוב על ידי (30x40cm)

זיזקס 5D יהלום ציור, מלא מקדח יהלום ציור ערכת DIY קריסטל ריינסטון רקמה תמונות מלאכת אמנות הביתה קיר בעיצוב על ידי (30x40cm)

זה נגיש להזמנה
ILS 65.85
סחורה:

יהלום הציור הוא יותר קל ויותר יפה ממה תפר צלב.לאחר השלמת הפיתוח, קובייה הונגרית יהלום קטן, אור מעודן יותר.המוצר מגיע עם בד, יהלומים, כלים : (הערה : לא כולל את המסגרת. נא לקרוע את הסרט לפי DIY ההיסטוריה. שאר היהלומים ניתן לאחסן את כלל התיק.מבוגרים לעשות את שלהם ציורי שמן : לחוות תחושה של הישג, ללמוד כדי להפחית את הלחץ, לווסת רגשות, להגדיל את הביטחון העצמי ואת סיבולת, לטפח סבלנות, מתאים גם קשישים וילדים.הודעה על DIY יהלום ציור : 1.75inch-HD מודפסים מראש בד שווה אטימות, הבד עצמו יש דבק פלסטיק מגן הסרט, פשוט בצע את השלבים שלהלן כדי למקם את אבן החן על בד.יהלום ציור קנבס גודל : 30x40cm / 11.קובייה הונגרית יהלום משלב את הצורה של סיבוב יהלומים המרקם של ריבוע יהלומים, מה שהופך את ייצור פשוטים עובד יותר צבעוני. למלא את קצה מברשת עם כמות מתאימה של דבק.מישהו ללא כישורי הציור יכול בקלות להשלים קלאסי יצירות אמנות. לחץ על התמונה עם ספר על מנת להבטיח כי כל היהלומים היו מודבקים. יהלומים הם לא אכיל.הציור השני חייב להישמר נקי, אחרת זה יגרום נזק adhesion2.קובייה הונגרית יהלום הוא שיפור על בסיס של שרף תרגיל. בבקשה אל מקום זה מחוץ להישג ידם של תינוקות וילדים צעירים.כל כך מצחיק.הגנה על הסביבה ועל איכות גבוהה : שלושה ממדים עגול היהלום הוא פופולרי DIY קישוט.המוצר description5 D מלא יהלום יהלום ציור, ערכת DIY יהלום יהלומים מלאכותיים ערכת ציור לילדים ולמבוגרים רקמה מלאכת אמנות קישוט הבית 30*40cm DIY steps1.זה יותר תוסס וזוהר יותר שרף בצבע היהלום, וזה זוהר תחת אור.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה