תוסף סיבים אופטיים ברשת כבלים - 32.81 רגל סיב אופטי כבל הרשת עבור התקן רשת - הסוף ראשון

תוסף סיבים אופטיים ברשת כבלים - 32.81 רגל סיב אופטי כבל הרשת עבור התקן רשת - הסוף ראשון

זה נגיש להזמנה
ILS 201.16
סחורה:

תואם OEM : ADTRAN.המשדר סוג : DWDM.להשיג : 80km.מחבר : LC.סוג הטופס : SFP+.זה קיצוני רשתות reg; תואם 10 GBase-AOC SFP+ כדי SFP+ פעיל כבל אופטי הפועל על מצב מרובה סיבים עם מקסימום להישג ידם של 10.0 מ ' (32.8 רגל).באורך גל של 850nm, זה כבר מתוכנת, ייחודי בסידרה, ונתונים-התנועה יישום נבדק כדי להבטיח את זה הוא לא 100% תואם ופונקציונלי.זה פעיל אופטי כבל טא (הסכמי סחר מעשה) תואם, והוא בנוי כדי לעמוד בדרישות מס " א (רב-מקור ההסכם) סטנדרטים.אנחנו עומדים מאחורי איכות המוצרים שלנו בגאווה מציעים אחריות מוגבלת לכל החיים.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה