ברור ליפ גלוס, קרם לחות שפתיים סרום 3.5 g/0.12 oz תיקון יבש עבור נשים היומי השפה אכפת לי

ברור ליפ גלוס, קרם לחות שפתיים סרום 3.5 g/0.12 oz תיקון יבש עבור נשים היומי השפה אכפת לי

זה נגיש להזמנה
ILS 14.38
סחורה:

לעזור השפתיים מימה : לחות שפתיים סרום להפחית את אובדן המים, להפוך את השפתיים נראה בריא יותר לחות.אנטי אייג ' ינג : ליפ טיפול סרום להפחית קמטים עדינים על השפתיים, תיקון שפתיים יבשות, ולהפוך את השפתיים נראה מבריק וחלק, לעשות את זה, נראה צעיר.תזונה מרכיבים : השפה שמן עשיר טהור, שמן צמחי, עוזר שמנמן ונוחות השפה תוך מתן ברק גבוה.להגדיל את השפתיים גמישות : מיזוג השפה סרום יכול להפעיל את תיקון פונקציה, להפוך את השפתיים שמנמן וחמוד.טיפול בלילה : השפה סרום לילה יכול מנעולים לעור לחות עמוקה ומזין את השפתיים ועושה שפתיים מלא יותר לדעוך שפתיים קמטים.תכונה : 1. טיפול בלילה : השפה סרום לילה יכול מנעולים לעור לחות עמוקה ומזין את השפתיים ועושה שפתיים מלא יותר לדעוך שפתיים קמטים.2. אנטי אייג ' ינג : ליפ טיפול סרום להפחית קמטים עדינים על השפתיים, תיקון שפתיים יבשות, ולהפוך את השפתיים נראה מבריק וחלק, לעשות את זה, נראה צעיר.3. לעזור השפתיים מימה : לחות שפתיים סרום להפחית את אובדן המים, להפוך את השפתיים נראה בריא יותר לחות.4. תזונה מרכיבים : השפה שמן עשיר טהור, שמן צמחי, עוזר שמנמן ונוחות השפה תוך מתן ברק גבוה.5. להגדיל את השפתיים גמישות : מיזוג השפה סרום יכול להפעיל את תיקון פונקציה, להפוך את השפתיים שמנמן וחמוד.מפרט : סוג פריט : השפה Gloss Efficacy : מזינים, לחות, להאיר את צבע השפתיים במהלך היום, עזרה ראשונה, לפני האיפור, ערב תיקון, עמוק מזון, לדלל קווי שפתיים, פילינג לפני bed Shelf חיים : 3 שנים רשימת החבילות : 1 x ליפ טיפול Serum Note : בחר את החלק הפנימי של המרפק שלך או האחורי של האוזן שלך, ולאחר מכן להחיל מעט מוצר על זה, ולא להשאיר את זה במשך כ-20 דקות כדי לראות אם יש אי-נוחות כגון אדמומיות, נפיחות, גירוד, וכו'.אם יש תגובה אלרגית, מוצר זה יכול לשמש, אם לא, הוא יכול להשתמש.

המאפיינים

Item Type:
Lip Gloss
Efficacy:
Nourish, moisturize, brighten lip color during the day, first aid before makeup, night repair, deep nourishment, dilute lip lines, peeling before going to bed
Shelf Life:
3 Years
Package List:
1 x Lip Care Serum :
Choose the inside of your elbow or the back of your ear, and then apply a little product on it, and leave it for about 20 minutes to see if there is any discomfort such as redness, swelling, itching, etc. If there is an allergic reaction, this product cannot be used, if not, it is can use. :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה